Kredyt mbank

Rachunki osobiste mbank

 • Rachunek eKONTO
  Wyślij wniosek o rachunek eKONTO, kolejnie po zalogowaniu w serwisie transakcyjnym złóż króciótki wniosek o przeniesienie. Przetransferujemy za Ciebie rachunek do mBanku i poinformujemy o zmianie rachunku wskazane przez Ciebie banki. 0 zł za otworzenie i zarządzanie kontem, 0 zł za nie płacisz za żaden przelew przez Internet, 0 zł otrzymujesz za darmo kartę debetową Visa Electron lub MasterCard ze sposobnością zwrotu opłaty za kartę szybkie przelewy mTRANSFER, 0 zł odsetek za wypłaty z ponad 4400 bankomatów w kraju sieci Euronet, cash4You, eCard i BZ WBK 0 zł darmowe wypłaty z ponad 18 000 punktów za pomocą Visa cash back. 0 zł odsetek i prowizji za wypłaty z bankomatów poza krajem, 0 zł wpłata pieniędzy bez prowizji we wpłatomatach mBanku 244 fundusze do wyboru w Supermarketach Funduszy Inwestycyjnych szybkie i bezpieczne zatwierdzanie transakcji hasłami smsowymi. Gdy chciałbyś, eKONTO może być rachunkiem wspólnym. Masz możliwość również ustalać pełnomocnika do rachunku i wyznaczać zakres jego obowiązków. Używając eKONTA dostajesz dostęp do nowej platformy bankowości internetowej.
 • Rachunek eMAX walutowy
  Oferując Ci RACHUNEK oszczędnościowy eMAX, proponujemy przede wszystkim idealne oprocentowanie w porównaniu do zwykłych lokat. W odróżnieniu do lokat terminowych wypłata oszczędności z rachunku eMAX nie zmienia zasad oprocentowania. W mBanku uzyskasz wygodę i maksimum korzyści: Ze środków zebranych na RACHUNKU eMAX możesz skorzystać wtedy, kiedy ci trzeba. Do rachunku bankowego dodajemy KARTĘ debetową Visa Electron. Z RACHUNKU eMAX możesz wykonywać przelewy na jeden wcześniej zdefiniowany rachunek banowy. Gdy chcesz, eMAX może być rachunkiem wspólnym. Możesz mieć 4 rachunki eMAX - to pomoże Ci rozdzielić oszczędności przeznaczone na różne cele. Wpłacasz kiedy tylko chcesz i jaką kwotę chcesz. Nie potrzebujesz ustalać stałych wpłat ani minimalnej kwoty wpłaty. Oszczędności możesz przetrzymywać w mBanku tak długo jak tylko chcesz. Nie ustalamy żadnych wyznaczonych terminów. Każda kwota znajdująca się na rachunku bankowym eMAX pracuje tak samo, w mBanku nie ma progów, od których uzależniona byłaby wysokość prowizji. Twoje środki, razem z odsetkami możesz cofnąć w każdej chwili. Robienie przelewów w kanałach zdalnych na rachunki w innym banku kosztuje 0,50 zł. Także możesz skorzystać z dostarczanej do rachunku KARTY płatniczej. Przelewy z eMAXa możesz realizować na jeden ustalony rachunek docelowy - to istotna różnica między rachunkiem eMAX i eKONTEM. Dlatego Klienci mBank bardzo często ustalają swoje eKONTO jako rachunek docelowy przelewów z eMAXA. Przelewy pomiędzy rachunkami w mBanku są natychmiastowe, a na KONCIE masz możliwość posiadania nawet 50 ustalonych rachunków docelowych!.
 • Rachunek eMAX plus
  eMax plus to innowacyjny sposób oszczędzania w banku - bez ograniczeń, stałych wpłat, pamiętania o terminach dopisywania odsetek z jednoczesną możliwością wypłaty pieniędzy bez utraty korzyści, a przy tym duże oprocentowanie. Oprocentowanie: nawet do 49 999,99 PLN 3% nawet od 50 000 PLN do 99 999,99 PLN 3,20% nawet od 100 000 PLN 3,85% 0 zł za otworzenie i prowadzenie rachunku. 0 zł za przelewanie pieniędzy przez Internet. Wpłacasz i wypłacasz pieniądze, kiedy potrzebujesz i ile chcesz. Oszczędności możesz trzymać na RACHUNKU dokładnie tyle, ile tylko potrzebujesz i jak długo jest Ci wygodnie. Dostarczamy Ci sposobność otwarcia czterech rachunków eMAX plus, czyli dajemy Ci szansę na lepsze dysponowanie oszczędnosciami. Swoją gotówkę, razem z dopisanymi już odsetkami możesz cofnąć w dogodnej dla Ciebie chwili.
 • Rachunek izzyKONTO
  Izzy Bank - jest to bank przeznaczony dla młodzieży, którzy chcą posiadać własne finanse. Jeśli masz więcej niż 13 lat? Oferujemy dla Ciebie pierwsze własne KONTO. izzyKONTO to KONTO, do którego rozdawana jest darmowa karta bankomatowa Visa Electron - izzyKARTA izzyKONTO to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, dostarczany przez mBank. Tworząc izzyKONTO próbowaliśmy zaspokoić młodych ludzi, którzy rozpoczynają swoje kroki w bankowości. Polski system prawny postawił przed nami dwa istotne warunki: żeby otworzyć izzyKONTO musisz posiadać co najmniej 13 lat, a do momentu ukończenia 18 roku życia wymagana jest także zgoda dorosłego. Mając izzyKONTO twoje pieniądze masz zawsze w zasięgu ręki. W żadnym innym banku nie jest to takie proste. Jedno kliknięcie i kieszonkowe jest już na Twoim izzyKONCIE.